Powracające Lity

Lity to rodzaj obuwia, jaki cechuje słupkowy obcas oraz wiązania. Mimo, że z wyglądu mogą odstraszać wygodnych użytkowników, to buty te są bardzo wygodne. Są nader charakterystyczne na mocy co idąc ulicą warto poznać mistrz.

To właśnie on przyciąga nowych użytkowników. Do tego stopnia naprawdę każdy modny wzór być może odnaleźć się na obuwiu. Na mocy popularną brytyjską flagę po akcesoria z ćwiekami. Występują w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Mają niezliczoną ilość wzorów.

 

Wiele sprzedawców oferuje lity z ćwiekami, ostatnio popularne lity z amerykańską flagą, zamszowe, skórzane, w panterkę. Styliści porównują popularność litów do czasów wzorowanych glanów czy martensów z lat 70.

Dzisiejsze lity głównie noszone na mocy młode dziewczyny, które bez względu na preferowanego wcześniej stylu, chwalą ten maniera obuwia za możliwość dostosowania do każdego rodzaju obuwia.

Blisko, że but mają średnią wysokość 15 centymetrów w obcasie to większość użytkowniczek polega zdania ,że są bardzo komfortowe.

Preferowanym sezonem do noszenia litów polega jesień, w razie potrzeby zima. Pasują do szortów, ale również do sukienek oraz zestawu z bluzką oversize.

W tym dziale  Wygodna bielizna dla mężczyzny