Jak przechowywać pióra?

Dzisiaj większość wysyłanych dokumentów nie wymaga własnoręcznego podpisu, ponieważ faktury czy różnego rodzaju umowy wysyłamy drogą mailową. Jednak nadal w wielu sytuacjach niezbędny jest nasz podpis i wtedy bardzo dobrze sprawdza się stylowe pióro, które zazwyczaj jest dość drogie lub mamy do niego spory sentyment. Jak przechowywać pióra, aby jak najdłużej się nimi cieszyć?

Damskie etui na pióra

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, zajmuje kierownicze stanowiska w strukturach w firmie, w których są zatrudnione lub pracują jako pośrednicy nieruchomości czy agenci ubezpieczeniowi. Tego rodzaju stanowiska wymagają częstego podpisywania istotnych dokumentów, a podpis złożony stylowym piórem dość mocno wpływa na profesjonalny wizerunek. Pióro to elegancki i stylowy dodatek, idealnie wpisujący się w biznesowy styl.

Większość kobiet jest wręcz emocjonalnie związana z tymi akcesoriami piśmienniczymi, dlatego starają się o nie zadbać i jak najdłużej cieszyć się ich stylowym wyglądem. Idealnym dodatkiem do eleganckiego pióra jest wysokiej jakości damskie etui na pióra. Wykonane z metalu lub skóry naturalnej doskonale podkreśla nasz nienaganny wizerunek oraz pozwala chronić nasze pióra przed zarysowaniem lub mechanicznymi uszkodzeniami.

W tym dziale  Wyprawka dla pierwszoklasisty – co kupić?

Jak wybrać pióro?

Szeroka oferta może przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy, ale warto kierować się zasadą, że ponadczasowe pióra wymagają podobnego etui. Klasyczna forma, stonowane barwy i wysokiej jakości materiał, z którego zostały wykonane, są gwarancją na wyższą trwałość i stylowy wygląd damskiego etui na pióra. Najlepiej sprawdzą się wykonane z naturalnej skóry w odcieniu, który będzie się komponował z kolorem naszego pióra.

Najbardziej sprawdzone barwy to czerń, granat, czerwień, bordo, brąz oraz grafit. Bardziej odważne odcienie również mogą być ciekawym dodatkiem, jednak należy pamiętać, że biznesowe akcesoria, tak jak ubrania i dodatki rządzą się swoimi prawami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdecydowanie lepsze wrażenie zrobimy na formalnym spotkaniu w klasycznej, małej czarnej niż wybierając bluzkę w kanarkowym odcieniu, podobnie rzecz się ma z torebką, obuwiem, aktówką czy właśnie damskim etui na pióra.

Znacznie bardziej profesjonalne wrażenie wywrzemy podpisując umowę z klientem piórem wyciągniętym z eleganckiego, skórzanego lub metalowego etui. Metalowe, damskie etui na pióra również wpisuje się w formalny styl i doskonale sprawdzą się te w odcieniach szarości, granatu czy czerni. Bardziej wyraziste kolory lepiej zostawmy na trendowe dodatki, w które chętnie przebieramy się podczas weekendowych spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół.

W tym dziale  Największe zalety fotelików mocowanych przodem i tyłem do kierunku jazdy

Damskie etui na pióra to ponadczasowy, elegancki dodatek, który będzie nam służył długie lata, chroniąc nasze ulubione pióra przed uszkodzeniami, a dodatkowo podkreślając nasz profesjonalny wizerunek. Warto zdecydować się na etui wykonane z wysokiej jakości materiałów o klasycznej formie i barwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *