dwie dziewczynki na spacerze

Foteliki samochodowe od marki Recaro – przegląd

W ofercie marki Recaro można znaleźć dość zróżnicowane modele fotelików dziecięcych (https://www.recaro-kids.pl/foteliki.html). Warto się z nimi zapoznać i dowiedzieć się nieco więcej na temat specyfiki poszczególnych modeli.

Fotelik Recaro Avan

Wśród różnych modeli fotelików marki Recaro można wskazać Avan. Jest to fotelik z funkcją nosidełka, który doskonale sprawdzi się w przypadku najmłodszych dzieci, najczęściej do czasu aż zaczną w samodzielny sposób siedzieć lub osiągną konkretny wiek. Fotelik Recaro Avan może być montowany na dwa sposoby. Wśród nich wymienia się montaż na samochodowe pasy bezpieczeństwa, ale także montaż z wykorzystaniem innowacyjnej bazy i-Size, co przebiega w bardzo szybki i sprawny sposób. Wśród głównych zalet tego modelu można wymienić dość niską wagę nosidełka, a także zastosowanie odpowiednich otworów wentylacyjnych, dzięki czemu dziecko będzie miało dostęp do świeżego powietrza.

Recaro Kid

Kolejnym często wybieranym przez rodziców fotelikiem marki Recaro jest model Kid. Jest to fotelik o bardzo uniwersalnym charakterze, ponieważ może być montowany zarówno przodem do kierunku jazdy, jak i tyłem. Dzięki temu każdy rodzic ma możliwość wybrania najlepszego dla siebie rozwiązania. Ten model fotelika przeznaczony jest dla dzieci od ukończenia trzeciego miesiąca życia aż do czwartego roku życia. W foteliku możliwe jest regulowanie oparcia, a także montaż na dwa sposoby, zarówno ISOFIX, jak i tradycyjny.

W tym dziale  Jak nosić białe spodnie

Recaro Salia

Popularne foteliki Recaro to także model Salia, który również dedykowany jest dzieciom do ukończenia czwartego roku życia. Fotelik w tym modelu można montować zarówno przodem do kierunku jazdy, jak i tyłem, dzięki czemu jest wyjątkowo uniwersalny. Oprócz tego w foteliku dostępna jest także funkcja obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni, co sprawia, że wkładanie dziecka do fotelika jest dla rodziców bardzo ułatwione. Fotelik jest wyposażony w zaawansowaną ochronę boczną, a także jest doskonale wentylowany, dzięki czemu zapobiega nadmiernemu poceniu się dziecka podczas jazdy.

Recaro Tian Elite

Wśród różnych fotelików marki Recaro wskazuje się także model Tian Elite. Ten model również jest bardzo uniwersalny, ponieważ mogą korzystać z niego dzieci od dziewiątego miesiąca życia aż do dwunastego roku życia. Specjalna konstrukcja fotelika umożliwia regulację wysokości produktu, ale także regulację zagłówka. Dzięki temu fotelik można na bieżąco dopasowywać do rosnącego dziecka i nie ma konieczności kupowania nowego modelu.

Recaro Young Sport Hero

Model Young Sport Hero to kolejny fotelik marki Recaro, który z powodzeniem może być wykorzystywany u dzieci w różnym wieku. Z fotelika mogą korzystać dzieci nawet do dwunastego roku życia, dzięki możliwości jego odpowiedniego dopasowania oraz regulacji. Fotelik montowany jest w sposób tradycyjny, czyli z wykorzystaniem samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu bez większych problemów można go umieścić w dowolnym pojeździe, niezależnie od jego specyfiki.

W tym dziale  Kolonie dla dzieci - co warto wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *